Onze Kerkbedienaar

TE BEREIKEN TIJDENS HET WEEKEND:
Langdorpsesteenweg 299, 3201 Langdorp, telefoon: 016 56 68 84  
vanderstuyft@gmail.com 

Van der Stuyft, Paul

Paul is een Nederlandstalige priester, geboren in Etterbeek in 1961, licentiaat in de theologie (juni 1997) en van opleiding tevens architect (1985).

Medeverantwoordelijke van de Nederlandstalige pastoraal te Oudergem - Watermaal-Bosvoorde (september 1997 - september 2000) .

Pastoor van de Goddelijke Zaligmaker parochie in Schaarbeek, en tevens verantwoordelijke voor de Nederlandstalige pastoraal in de pastorale eenheid Prekelinden (oktober 2000 - september 2009)

Pastoor van de Sint-Vincentiusparochie te Evere (oktober 2009 - september 2013) en tevens verantwoordelijke van de pastorale eenheid Kerkebeek (oktober 2009 - augustus 2012) en medeverantwoordelijke van de pastorale eenheid Sint-Franciscus (september 2012 - september 2013)

Sinds 2011 lid van de vormingsploeg van het diocesaan seminarie van het aartsbisdom (Franstalig), en daardoor eveneens lid van de vormingsploeg van het diocesaan seminarie in Namen waar de meeste van onze Franstalige seminaristen opgeleid worden.

Meewerkend priester in de federatie Scherpenheuvel (oktober 2013 - februari 2014)

Sinds (februari 2014) werd hij door onze aartsbisschop Mgr. André-Joseph Léonard tevens benoemd tot kerkbedienaar van Langdorp en meewerkend priester van de federatie Aarschot.

De eindverantwoordelijkheid van onze drie parochies berust bij deken Huub Gerits, administrator van Langdorp, Gijmel en Wolfsdonk.